اخبار

سفر کاشان

همه ی ما در زندگی نیاز به فرصت هایی داریم که دوباره شروع کنیم. خستگی و فعالیت روزانه ، یکنواختی و روزمرگی ما رو در گیر بی حوصلگی و گاهی هم افسردگی می کنه.
یجایی خوندم خیلی از امراض بستگی به شرایطی داره که در اون به سر می بریم. مثل کمردرد، پا درد و … می خوام بگم ما نیاز به ابزار هایی داریم که از بعضی از فشار های روحی و روانی دور بشیم. حتی برای لحظه ای.
بیماران مبتلا به سرطان در طول درمانشان ، فعالیت های درمانی سختی انجام می دن که گاهاٌ بسیار دردناک و خسته کننده است. جدای هزینه و دارو، شرایطی که بیمار در آن بسر می بره نیازمند حمایت خانواده و برنامه ریزی برای بهتر شدن روحیه داره تا فرد بتونه طول درمانش رو سپری کنه
در این روزهای سخت که همه ما نیازمند شرایط متفاوت و مطلوب هستیم بیماران مبتلا به سرطان هم با برنامه ریزی در موسسه خیریه مهر سهیلا به سفر های تفریحی و زیارتی می روند. به گفته این عزیزان انگار لحظه ای از این شرایط سخت دور می شوند و حالشون بهتره.
سفر گلاب گیری کاشان یکی از برنامه های تفریخی برنامه ریزی شده در موسسه خیریه مهر سهیلا ست. تعداد 20 نفر از درمانجویان مهر سهیلا با یک همراه با هزینه موسسه به سفر گلاب گیری کاشان رفتند.
سفر گلاب گیری درمانجوان موسسه خیریه مهر سهیلا در روز شنبه مورخ 24 اردیبهشت برگزار شد و تعداد 40 نفر به این سفر رفتند.
از حامیانی که در این سفر ما را یاری کردند تشکر می کنیم.
در پناه خداوند باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *