کمک مالی
کمک مالی

روش های پرداخت

meli bank

بانک ملی

شماره حساب کوتاه مدت: 0220074912005

شماره شبا: 770170000000220074912005 IR

شماره کارت : 6037991899541449

melat bank

بانک ملت

شماره حساب کوتاه مدت: 5525025027

شماره شبا :  960120020000005525025027 IR

شماره کارت : 6104337875152363

در حمایت از بیماران مبتلا به سرطان سهیم باشیم.

راه های کمک مالی به خیریه

 • پرداخت آنلاین خیریه: یکی از متداول‌ترین راه‌هایی که امروزه می‌توان از آن استفاده کرد پرداخت آنلاین از طریق برنامه‌های مخصوص به شما حساب تعیین شده از طرف موسسه مشخص است.
 • صندوق‌های خیریه (قلک خیریه): این قلک‌ها را خود موسسه خیریه مهرسهیلا در اختیار افراد قرار می‌دهد و در پایان ماه یا سال اقدام به جمع آوری آن‌ها می‌کند.
 • اهداکردن اشیا: شما می‌توانید لباس یا وسایل خانه‌ای که دارید را به این مراکز اهدا کنید. حتی می‌توانید ماشین یا موتور خود را برای انجام کارهای این موسسات به آن‌ها اهدا نمایید. حتی می‌توانید برای این مراکز برای افراد تحت پوشش این موسسات می‌باشند و در آن جا زندگی می‌کنند هدیه بخرید.
 • در اختیار قرار دادن وقت در امور داوطلبی: همیشه مادیات مورد نیاز موسسه خیریه نیست. ممکن است شخصی قصد کمک کردن داشته باشد اما آن قدری پول نداشته باشد که بتواند این کار را انجام دهد، اما بنا یا معلم یا شخصی باشد که بتواند با انجام یک عمل کار مفیدی برای افراد انجام دهد. مثلا معلمی که رایگان تدریس کند، بنایی که رایگان بنایی را احداث کند و غیره. برای این کار کافیست فرم داوطبین موسسه خیریه مهرسهیلا را پرکنید.
جهت ارتباط با واحد روابط عمومی موسسه خیریه مهر سهیلا از طریق کانال های زیر میتوانید اقدام بفرمایید:

02634401001 – 02634401004 – 02634431002

اینستاگرام @mehresoheila

همه ما روزانه کم و بیش عباراتی از قبیل کار خیر، پرداخت آنلاین خیریه؛ انسان خیر، موسسه خیره و موارد دیگر را می‌شنویم. همچنین می‌دانیم با کمک به هم نوع می‌توانیم هم ثواب کنیم و هم به دیگری کمک کنیم اما خیلی از ما به خاطر مشغله کاری یا به دلایل دیگری مثل ‌عدم شناخت از فرد نیازمند نمی‌توانیم این کار مهم و خداپسندانه را انجام دهیم.

در کنار مسائل مربوطه به کار خیر باید اخلاقیات را نیز درنظر بگیریم. همه ما وقتی به شخصی کمک می‌کنیم باید شخصیت و عزت نفس طرف مقابل را هم در نظر بگیریم و بدانیم که با کار خیر کارنامه اعمال خودمان را تنظیم می‌کنیم. چه کارمان را کسی از اطرافیان ببیند و بپسندد و ما را تشویق کند چه اینکه هیچ کس از آن اطلاعی پیدا نکند و بین خودمان و خدای خودمان باشد. قطعا قصه‌های قرآن از کارهای خیرانه حضرت علی (ع) را شنیده‌اید که یکی از معروف‌ترین آن، غذا دادن به ایتام در نیمه شب با صورتی پوشیده بوده است و تا مدت‌ها هیچ کس نمی‌دانسته که او کیست؟ اما خدا در هر لحظه همراه او بوده و از تمام لحظات و نیتش با خبربوده است.

فواید معنوی انجام کارهای خیر

 1. حاجت روا شدن: پیامبر (ص) در این باره می‌فرمایند: «مَن قضی لمؤمنٍ حاجةً قضی اللّه ُ لَهُ حوائجَ کَثیرَةً أدْناهُنَّ الجَنّةُ؛ هر کس یک نیاز را از مؤمنی برطرف سازد، خداوند نیازهای فراوان او را روا سازد که کمترین آن‌ها بهشت است.»
 2. معامله با خدا: امیرمومنان (ع) می‌فرمایند: «إذَا أَمْلَقْتُمْ فَتَاجِرُوا اللّهَ بِالصَّدَقَةِ؛ هر زمان فقیر شدید، با خداوند از طریق صدقه دادن در راه او تجارت (پرسود) کنید.»
 3. افزایش رزق و روزی: امیرمومنان (ع) در این خصوص نیز می‌فرمایند: «اسْتَنْزِلُوا الرِّزْقَ بِالصَّدَقَةِ؛ روزی را به‌وسیله صدقه بر خود فرود آورید»

 

فواید انسانی کمک کردن به افراد نیازمند

 • شما با کمک به دیگران می‌توانید حال دل خود را خوب کنید و اعتماد و عزت نفس خودتان و جامعه‌تان را بالا ببرید.
 • با کمک به دیگران می‌توانید اطرافیان خود را به این کار تشویق کنید. (دو برابر ثواب کنید). مخصوصا امروز با امکان پرداخت آنلاین خیریه روند انجام کار خیر بیشتر در دسترس قرار گرفته است.
 • شاید برخی با شنیدن اختلاف طبقاتی فقط به اقتصاد فکر کنند اما اختلاف طبقاتی شامل فرهنگ، اقتصاد، اجتماع و غیره می‌شود. شما با در اختیار گذاشتن رایگان علم و دانش خود به دانش آموزان مناطق محروم کار خیر کردید پس لازم نیست حتما مالی باشد.

 

چطور می‌توانم به دیگران کمک کنم؟

 • به اشتراک گذاشتن دانش
 • منابع خود را به اشتراک بگذارید یا از یک فرصت آن ها را با خبر کنید
 • بازخورد شفاف به آنها بدهید
 • وقت و توان خود را داوطلب در راه خیر صرف کنید
 • هدیه دادن و پرداخت آنلاین خیریه

همراهان عزیز خیریه مهرسهیلا، با کمک مالی به خیریه و پرداخت آنلاین میتوانید سهمی در تامین هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان داشته باشید و با تزریق امید به این عزیزان همراه ما باشید.

موسسه مهرسهیلا برای کمک به هموطنان عزیز امکان پرداخت آنلاین برای کارهای خیر همچون درمان سرطان بیمارانی که توان مقابله با مشکلات مالی، روحی و موارد دیگر را ندارند، فراهم کرده است. شما می‌توانید براساس توان مالی خود در این راه به ما کمک کنید.