موسسه خیریه مهر سهیلا در راستای نیل به اهداف و اجرای برنامه ها جهت افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به عموم مردم، همچنین به منظور ارائه خدمات به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده های ایشان، با ارائه مشاوره رایگان در خصوص سوالات رایج در رابطه با بیماری سرطان، این بخش را در وب سایت خود پیش بینی نموده است. این پل ارتباطی امکان درج سوال از سوی مراجعه‌کنندگان و دریافت پاسخ ازپزشکان متخصص، که موسسه را در این امر یاری می نمایند، فراهم می سازد.
لذا مراجعه کنندگان محترم می توانند سوالات پزشکی خود را در فرم زیر درج نمایند تا از طریق آدرس الکترونیک پاسخ آن ارسال گردد.

به منظور آشنایی سایر بازدیدکنندگان با موارد پیش آمده برای هموطنان، مجموعه سوالات به همراه پاسخ ها در در قسمت سوالات متداول درج خواهد شد.

آیا موسسه بیماران غیر سرطانی را نیز تحت پوشش میگیرد؟

خیر ، بیماران غیر سرطانی بر اساس تعریف اهداف موسسه نمیتواند تحت پوشش موسسه خیریه مهر سهیلا قرار گیرد.

آیا از شهرستان ها و استان های همجوار درمانجو میپذیرید؟

فعالیت این سازمان در حوزه استان البرز میباشد اما اگر درمانجویانی از استان های همجوار با ما ارتباط بگیرد میتوانیم آنرا به حامیانی مشابه موسسه مهر سهیلا در همان استان به ایشان معرفی نماییم.

آیا امکان مراجعه حضوری به موسسه وجود دارد؟

بله همکاران ما در موسسه پذیرای شما خواهند بود.

آیا میتوانم با موسسه همکاری داشته باشم ؟

بله، شما میتوانید با پر کردن فرم همکاری،ما را از زمینه توانایی های خود آگاه نموده و با ما را در نیل به اهداف این مهم یاری رسانید.

در چه حوزه هایی میتوان با این موسسه همکاری داشت؟

در حوزه های هنری، فرهنگی و درمانی و آموزشی.

 

آیا برای ارتباط با موسسه کانال های ارتباطی دیگری دارید؟

بله میتوانید به کانال تلگرام ما ازطریق نشان تلگرام از روی صفحه اصلی با ما در ارتباط باشید.

 

چگونه می‌توان به مدیر وب‌سایت یک پیام، پیشنهاد، انتقاد یا شکایت را ارسال یا مشکلات فنی مربوط به وب‌سایت را گزارش نمود؟

شما می‌توانید از بخش «تماس با ما»، هرگونه پیام، پیشنهاد، انتقاد یا شکایت را ارسال یا مشکلات فنی مربوط به وب‌سایت موسسه مهر سهیلا را به مدیر وب‌سایت گزارش نمایید.