اخبار

گلریزان 1402 موسسه خیریه مهر سهیلا

جشن گلریزان موسسه خیریه مهر سهیلا

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت

آری به اتفاق، جهان می توان گرفت

منتظر دیدارتان هستیم...

[aparat id=’4Y2FG’]

به رسم هرسال جشن گلریزان موسسه خیریه مهرسهیلا در نهم بهمن ماه سال 1402 برگزار میگردد تا باری دیگر مجالی باشد برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان و ایفای مسئولیت عظیم اجتماعیمان در راستای آموزش، پیشگیری و درمان. به گرد هم خواهیم آمد و آئین گلریزان را در شورای مداوم و با مهری بی بدیل تکرار خواهیم کرد.

بدون شک همراهی شما حامی مهربان در شکل دهی چنین آئین جمعی بی نظیری، نشانی از قهرمانیتان در راستای مسئولیت اجتماعی است که شما نه مهمان، که خود میزبان و بنیان این رسم فرخنده اید.

دوشنبه نهم بهمن ماه سال 1402 درمحل هتل المپیک در انتظار دیدار شما هستیم تا باری دیگر نقشی زیبا را در جهان دست در دست هم ایفا کنیم.

در گلریزان امسال چه خواهد گذشت؟

امسال گردهمایی متفاوتی را خواهیم داشت، امسال کنار هم خواهیم خندید، شاید اشک را تجربه کنیم و شعله های امید را در قلب ها روشن خواهیم کرد. برنامه های امسال گلریزان علاوه بر اخبار و گزارشی از تمام فعالیت های خیریه مهرسهیلا و برنامه های مفرح و آموزشی که هرساله به آن پرداخته ایم یک داستان را روایت خواهد کرد که بسیار مشتاقیم تا آن را با شما به اشتراک بگذاریم.  گزارشی از برگزاری گلریزان در روزهای آتی  در سایت قرار خواهد گرفت.

چنانچه امکان حضور فیزیکی در این گردهمایی را ندارید می توانید از طریق لینک زیر با دیگر بزرگان همراه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *