مطالب عمومی

موسسه خیریه مهرسهیلا: بهترین موسسه خیریه مقابله با سرطان

بهترین موسسه خیریه مقابله با سرطان

آموزش، پیشگیری و درمان بیماران مبتلا به سرطان شعار موسسه خیریه مهر سهیلا است. بیش از هشت سال است که در موسسه مهر سهیلا برای تحقق این اهداف تلاش می‌کنیم و امروز توانستیم با گسترش خدمات رسانی و افزایش حمایت از مبتلایان جایگاهی میان بهترین موسسه‌های خیریه مقابله با سرطان پیدا کنیم.

مقابله با سرطان

سرطان دومین عامل مرگ و میر در سراسر جهان است. سالانه 10 میلیون نفر بر اثر سرطان جان خود را از دست می دهند. اما اما اما مهم‌ترین بخش که غالب افراد که ناامید می‌شوند توجهی به آن نمی‌کنند این است که بیش از 40 درصد از مرگ و میرهای مرتبط با سرطان قابل پیشگیری هستند، زیرا با عوامل خطر قابل تعدیل مانند سیگار کشیدن، مصرف الکل، رژیم غذایی نامناسب و کم تحرکی مرتبط هستند.

افزایش آگاهی با هدف مقابله با سرطان

اگر مردم از علائم و نشانه‌های سرطان آگاهی بیشتری داشته باشند و فرد مبتلا در اسرع وقت به دنبال کمک باشند، به شما قول می‌دهیم که جان هزاران نفر را می‌توان نجات داد، زیرا درمان معمولا در مراحل اولیه سرطان مؤثرتر است.

کمپین‌های آگاهی از سرطان از کانال‌های رسانه‌ای متعدد با پیام‌های ساده برای افزایش آگاهی در مورد علائم و نشانه‌های بالقوه سرطان استفاده می‌کنند. در موسسه خیریه مهر سهیلا بستری را فراهم کرده‌ایم که به سرعت با پزشک تماس بگیرید تا شانس بیشتری برای تشخیص زودهنگام داشته باشید. چون پیشگیری مهم‌ترین دغدغه موسسه خیریه مهر سهیلا است.

درمان سرطان در موسسه خیریه مهر سهیلا

اهداف درمان سرطان شامل ریشه‌کن کردن کامل تومورهای شناخته شده، جلوگیری از عود یا گسترش سرطان اولیه و تسکین علائم در صورتی که تمام روش‌های درمانی معقول مانند شیمی درمانی، پرتو درمانی و جراحی به پایان رسیده باشد، است.

خدمات موسسه خیریه مهر سهیلا در مقابله با سرطان

درمان پزشکی درست است که از تاثیرگذارترین بخش‌های درمان بیماری سرطان است اما در موسسه خیریه مهر سهیلا ما به روان شما به اندازه جسم شما اهمیت می‌دهیم. به منظور جامعه عمل پوشاندن به شعار آموزش، پیشگیری و درمان، حمایت همه جانبه از فرد مبتلا به سرطان را الگوی کار خود قرار داده‌ایم.

مددکاری موسسه خیریه مهر سهیلا

ارزش و هدف اصلی در مددکاری اجتماعی افزایش رفاه اجتماعی و فردی افراد است. مددکار اجتماعی با دانش تخصصی خود می‌تواند به افراد، خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع کمک کند. حضور یک مددکار اجتماعی در زندگی هر فرد تقریبا توسعه مهارت‌ها و امکان استفاده از آن‌ها در راستای رفع موانع تضمین می‌کند. مددکاران اجتماعی در موسسه خیریه مهر سهیلا با هدف حمایت مبتلایان به سرطان به ارائه خدمات می‌پردازند.

تامین تجهیزات و پرداخت هزینه های مراقبتی

ارائه کمک در تامین هزینه‌های درمان به مبتلایان به سرطان و فراهم کردن هر گونه اقلام پزشکی شامل هزینه‌های بستری و جراحی، داروی شیمی درمانی، پرتو درمانی، آزمایشگاه، رادیولوژی و سایر خدمات مراقبتی و حمایتی از مهم ترین خدمات موسسه خیریه مهر سهیلا است.

این خدمات به واسطه واحد مددکاری به صورت نقدی و در برخی موارد به صورت غیر نقدی(خرید تجهیزات) پرداخت می‌گردد.

خدمات مشاوره، تسکینی و درمانی

همانطور که پیشتر گفته شد، تامین آرامش روانی و روحیه شما به اندازه جسم شما برای ما اهمیت دارد. از این رو، از مهم ترین فعالیت‌های واحد مددکاری برقرای و هماهنگی با نیاز بیمار با درمان و مراقبت‌های حمایتی و تسکینی است.

برنامه‌های حمایتی موسسه خیریه مهر سهیلا برنامه مشخص و واحد نیست، ما برای هر فرد با بررسی صحبت‌ها و نیاز‌های اصلی و فرعی برنامه حمایتی مشخصی می‌سازیم. خدمات مشاوره در حوزه پزشکی و روانشناسی را برای آرامش خود و اطرافیانتان تجربه کنید.

همچنین فرد مبتلا به سرطان در صورتی که تحت حمایت موسسه مهر سهیلا باشد، می‌تواند از خدمات مراکز طرف قرارداد با این مرکز بهره مند گردد.

 مراکز طرف قرارداد این موسسه

ردیف داروخانه‌ها

مراکز تصویربرداری

1 داروخانه‌های هلال احمر کرج تصویربرداری مرکزی کرج
2 داروخانه 13 آبان تهران تصویربرداری نور
3 داروخانه دکتر نوید شریفیان تهران آزمایشگاه های رازی، مرکزی فردیس وپاسارگاد

 

 مشاوره تغذیه

تغذیه تاثیر مهمی در روند بیماری سرطان دارد؛ عدم رعایت آن می‌تواند به پیشرفت بیماری منجر شود در صورتی که رعایت رژیم غذایی مناسب باعث افزایش سرعت روند بهبودی می‌شود. به همین علت ما در موسسه خیریه مهر سهیلا همواره توصیه می‌کنیم که همان گونه‌ای که فرد مبتلا به سرطان در انتخاب پزشک خود دقت می‌کند باید در انتخاب یک متخصص تغذیه خوب نیز وسواس به خرج دهد.

مشاوره روانشناسی

کاملا طبیعیست که پس از تشخیص بیماری حال روحی شما تغییر کند و از روال عادی زندگی خود دور شوید. اما مهم این است که در این مقطع باقی نمانید و بتوانید روحیه خود را تقویت کنید. شاید این روند بهبود روحیه کاری نباشد که تنهایی بتوانید از پس آن بربیایید، پس بهتر است به یک روانشناس اعتماد کنید.

نوع مشاوره‌های ارائه شده در موسسه خیریه مهر سهیلا بسته به شرایط و انتخاب شما می‌تواند به صورت حضوری، مجازی، فردی و گروهی انجام شود.

مشاوره پزشکی

مشاوره‌های تخصصی درمانی در موسسه خیریه مهر سهیلا به صورت حضوری و غیر حضوری در مراحل مختلف درمان انجام می‌گیرد.

خدمات آموزشی و پیشگیری

آگاهی و آموزش یکی از مهم ترین رسالت‌های موسسه خیریه مهر سهیلا است. در راستای انجام این مهم کلاس و کارگاه‌های آموزشی، کلاس‌های یوگا و مدیتیشن، کلاس‌های شخصیت‌شناسی، کلاس نوازندگی و آموزش آواز و ورزش‌هایی چون دوچرخه سواری و کوهنوردی اشاره کرد.

از دیگر خدمات ما در حیطه آموزش، معرفی و ارائه محتوای آموزشی معتبر و مورد تایید متخصصان از جمله کتاب‌های آموزشی جهت پیشگیری و بهبود وضعیت روحی و روانی درمانجویان است.

کمک به خیریه، یک وظیفه انسانی

کمک به خیریه به ما حس تعلق می دهد. زندگی ممکن است گاهی دشوار باشد، اما به یاد داشته باشید که همه ما در کنار هم هستیم. ارتباط گرفتن با خیریه‌ها شما را به واسطه‌ای تبدیل می‌کند تا زندگی را برای افرادی که درگیر شرایط سختی هستند، بهتر کنید. همه ما با کمک کردن حس خوبی پیدا می‌کنیم، بخشش در ذات ماست و حال ما را خوب می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *