اخبار

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مهر سهیلا 1403

مجمع عمومی مهر سهیلا 1403

با کمال مسرت به اطلاع می‌رسانیم که مجمع عمومی عادی سالانه موسسه خیریه مهر سهیلا در تاریخ 1403/03/08 راس ساعت 14 الی 17 و با حضور 39 نفر از اعضای محترم هیئت امنای موسسه در محل موسسه خیریه مهر سهیلا برگزار شد.

در ابتدای جلسه رئیس هیئت مدیره موسسه، جناب آقای محمد تقی غیاثی نسبت به افتتاح مجمع عمومی عادی سالیانه اقدام و افراد ذیل به عنوان هیئت رئیسه مجمع انتخاب و با تایید اعضای حاضر دستور جلسه توسط رئیس جلسه قرائت و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:

 • آقای محمد تقی غیاثی به عنوان رئیس جلسه
 • آقای مرتضی شهرابی فراهانی ناظر جلسه
 • آقای مجید غیاثی ناظر جلسه
 • خانم ناهید هاشمی منشی جلسه

در ادامه، گزارش عملکرد موسسه توسط مدیر عامل موسسه، جناب آقای ناصر امینی ارائه گردید. وی ضمن تشکر از حضور گرم و همدلی تمامی اعضای هیئت امنا، به مرور دستاوردهای موسسه در سال گذشته پرداخت. در این سخنرانی، به پروژه‌های موفق انجام شده و خدمات ارائه شده به درمانجویان اشاره شد و از زحمات تمامی همکاران و داوطلبان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

سپس دکتر نکوئیان گزارش عملکرد بخش آزمایشگاه و مرکز تحقیقات سرطان را به شرح زیر ارائه دادند:

 • معرفی کمیسیون پزشکی مرکز تحقیقات سرطان
 • گزارشی از جلسات کمیسیون پزشکی برگزار شده
 • طرح‌های تصویبی در کمیسیون پزشکی
 • گزارش تفاهم نامه‌ها با پژوهشگا‌ه‌ها و دانشگاه‌ها
 • عملکرد کارگاه‌های مقدماتی کشت سلولی
 • گزارشی از غربالگری‌های انجام شده
 • تغییر در سایت مهرسهیلا و تغییرات مثبت به روز شده
 • مگا پروژه سامانه رجیستری سرطان

همچنین گزارش مالی موسسه توسط بازرس ارائه شد. در این گزارش، به منابع مالی دریافتی از خیرین و نحوه هزینه‌کرد آنها برای پروژه‌های مختلف پرداخته شد. سپس دریافت تاییدیه صورت‌های مالی از حاضرین گرفته شد و همچنین انتخابات بازرس جدید برگزار و با رای گیری هیات مدیره یک نفر به عنوان بازرس تا یک سال انتخاب گردید.

طبق انخابات انجام شده جناب آقای حمید اسدی با اکثریت آرا بازرس اصلی و جناب آقای مرتضی بدیعه به عنوان بازرس علل بدل انتخاب شدند.

اسامی کاندیدهای بازرس تعداد آرا کسب شده
جناب آقای حمید اسدی 33
جناب آقای مرتضی بدیعه 6

همچنین، مجمع عمومی فوق العاده نوبت اول اجرا شد. در این مجمع ماده 12 از مفاد اساسنامه به شکل زیر اصلاح گردید:

ماده 12: تعداد اعضای هیات امنا 67 نفر می‌باشد.

تغییر ماده 12:

تعداد اعضای هیئت امنا از 68 نفر به 67 نفر تغییر می‌یابد (فوت جناب آقای حسینعلی امینی علویجه به کد ملی (1090497751) به اطلاع اعضای هیات امنای موسسه رسید و نام ایشان از هیئت امنا خارج گردید.)

همچنین تقدیر و تشکر از بازرسان قبلی آقایان مهرداد زمانی و مجید غیاثی به عمل آمد.

در بخش پرسش و پاسخ، اعضا سوالات و دغدغه‌های خود را مطرح کردند و مدیران موسسه به این سوالات پاسخ دادند. این بخش از جلسه بسیار مورد استقبال قرار گرفت و فرصتی فراهم آورد تا اعضا به صورت مستقیم با مدیران موسسه در ارتباط باشند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند.

در پایان، مدیر عامل موسسه بار دیگر از حضور و حمایت تمامی اعضا و خیرین قدردانی کرد و ابراز امیدواری نمود که با همدلی و همکاری همه اعضا، موسسه خیریه مهر سهیلا بتواند در سال‌های آینده خدمات بیشتری به جامعه ارائه دهد.

این مجمع با پذیرایی و گفتگوهای دوستانه میان اعضا به پایان رسید. امیدواریم که با همراهی و حمایت همیشگی شما عزیزان، بتوانیم گام‌های موثرتری در راستای کمک به بیماران مبتلا به سرطان برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *