آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی رازی

واقع در استان البرز در سال ۱۳۷۰ با همت دکتر کیان جوادی کوشش تأسیس گردید. اکنون بعد از سه دهه تلاش صادقانه این آزمایشگاه با 7 طبقه و فضایی به وسعت 1200 مترمربع و بخشهای مجزای پاتولوژی، سیتولوژی، هماتولوژی، میکروبیولوژی، سرولوژی، هورمون، بیوشیمی، کروماتوگرافی، فلوسیتومتری و ژنتیک، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین آزمایشگاه‌ها در سطح استان البرز محسوب می‌گردد.
آزمایشگاه رازی در مدت سه دهه فعالیت خود همواره با بهره گیری از تکنولوژی‌های نوین و کادر مجرب تلاش نموده تا بهترین خدمات را با استانداردهای روز دنیا به مراجعین عرضه نماید.

آدرس : کرج، خیابان ولی عصر5، نرسیده به سه راه رجائی شهر، آزمایشگاه رازی
تلفن: 02634056700

 

آزمايشگاه مركزی فرديس

(مجتمع تخصصی ) در سال 1374 توسط چندتن از اعضاء هيئت علمی دانشگاههای علوم پزشكی تهران و ايران تاسيس شد . بخشهای اوليه بهنگام شروع بكار ، عليرغم محدوديت بدو تاسيس بسرعت رشد و توسعه پيدا كرد بگونه ای كه طی سال اول فضای 250 متری آزمايشگاه گنجايش فعاليت های لازم را نداشت.
در سال 1376 اولين طرح توسعه آزمايشگاه با افزايش بخش مستقل ايمونولوژی به مرحله اجرا گذاشته شد .
و سپس طی سالهای 1378 و 1379 بخشهای هورمون شناسی ، الكتروفورز و بيوشيمي اختصاصی راه اندازی گرديد

آدرس:استان البرز، فردیس، فلکه دوم، خیابان پانزدهم، پلاک8
تلفن :32622-026

 

آزمایشگاه پاسارگاد

در آبان ماه سال 1379 با هدف ارائه تمامی خدمات تشخیصی روتین، تخصصی و فوق تخصصی در بالاترین سطح کیفیت و سریعترین زمان ممکن جهت پاسخ دهی تأسیس و راه اندازی گردید.
از آنجاییکه تشخیص صحیح بیماری ها و حتی گزارش صحیح نتایج آزمایشات مستلزم همکاری و ارتباط تنگاتنگ آزمایشگاه و پزشک معالج است، در این راستا ما دست تمامی پزشکان محترم را به گرمی می فشاریم و از تمام داشته های علمی و تکنیکی خود در این جهت دریغ نمی کنیم.
آزمایشگاه به همراه پزشکان تلاش می کند تا بیماری بیماران را تشخیص دهید، برای سوالات موجود جوابی یافته، پیشرفت بیماری یا بهبودی را ارزیابی کند، سلامت افراد سالم را تایید و در صورت نیاز آموزش دهد و از ایجاد عوارض جلوگیری کند.

آدرس : کرج ، پل آزادگان ، انتهای بلوارامام رضا، بلوارتربیت مربی ، نبش تربیت 5 ساختمان پاسارگاد
تلفن: 02632518181